søndag 20. mai 2012

Taupymo planas balandis/gegužė   Suvesiu šį kartelį dviejų mėnesių taupymo rezultatus:D Balandžio mėnesį išleidau daugiau nei planuota... Viskas būtų buvę gerai, jei ne albumas. 
   Primos puslapyje užmačiau labai įdomų dalykėlį - PanPastel ir užsimaniau pati išbandyti, tad nusipirkau pirmiausia 3 spalvytes. Man laaabai patiko šios kreidelės!


   Tuomet norvegaičių vienoje parduotuvėje užmačiau nuolaidėlių gerų ir taip pat siūlė akciją - nemokamas atsiuntimas. Tad pigiai nusipirkau va šituos grožius.


Balandžio mėnesį pas Lorietę buvo susitikimas ir šį kartelį man pavyko sudalyvauti. Vienos merginos paprašiau, kad važiuodama į tą susitikimą užsuktu į vieną scrapo parduotuvę ir nupirktų man truputį screpo žaisliukų. Neatsispyriau galimybei nusipirkti albumą ir dar truputį PanPastel.


Ir rodausi kokį priziuką atsiuntė man Prima:D Nuostabi dovana!!! Viską galėsiu panaudoti (tik vienas pakelis skirtas berniukams:D ). Linksmiausia, kad keletą dalykų bučiau pirkusi pati:D


Na ir gegužės mėnesio planiukas:D Tiksliau pasidaryta sau gimtadienio dovana:D Aš ant tiek susižavėjau PanPastel, kad nusprendžiau, kad noriu visos spalvų paletės. Gerokai teko patuštinti piniginę, teko ir bonuso vieną kortelę nušluoti (pas mus bonusą galima ne tik prekėmis gauti, bet ir išsigryninti). Gerokai pavargau, kol radau pigiausią norvegišką parduotuvę, bet šioje parduotuvėje pardavinėjo visą rinkinį visu 1000nok pigiau, nei kitose vietose. Ir štai turiu nuostabią dovanėlę!!!! 


Užtat žinau kam dabar taupysiu bonusą - Sizzix Big Shot Pro kirtimo mašinėlei :D Manau po.... 3 metelių galėsiu pasidovanoti:DDD


1 kommentar:

  1. Visu pirma siandien mieloji noriu tave pasveikinti su gimtadieniu!!! linkiu, kad visi norai ir svajones issipildytu anksciau nei po triju meteliu :DD o dovana pasidovanojai tai nerealia!! linkiu, kad kuryba lietusi lengva ranka ;)

    SvarSlett